V.V. Novák - Tání u potoka

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 50x60 cm. Signováno vpravo dole V.V. Novák 34. Rám, sklo.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

302752. Tání u potoka
Dražba ukončena:20.12.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč