V.V. Novák

51582. V jižních čechách

popis: Olej na plátně, 37x95 cm. Signováno vpravo dole V.V. Novák 62. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 17 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 900 Kč