V.V. Novák - V přístavu

Olej na sololitu, 45x61 cm. Signováno vlevo dole V.V. Novák 38. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

304617. V přístavu
Dražba ukončena:28.04.2020 20:24:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč