V.V. Novák - Veselí nad Lužnicí

Olej na plátně, 34x63 cm. Signováno vlevo dole V.V. Novák. Nerámováno.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

305995. Veselí nad Lužnicí
Dražba ukončena:01.09.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč