V.V. Novák - Vesnička za rybníkem

Olej na kartonu, 29x80 cm. Signováno vlevo dole V.V.Novák 64. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

17479. Vesnička za rybníkem
Dražba ukončena:29.03.2018 19:31:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč