V.V. Novák - Zlatá stoka

Olej na plátně, 48x95 cm. Signováno vpravo dole V.V. Novák. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

302900. Zlatá stoka
Dražba ukončena:28.12.2019 20:18:46
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč