vzadu přípis J. Průcha - U Veleslavína - východ ze Šárky (Kroupova továrna)

Olej na plátně fixováném na kartonu, 32x46 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba v krajích mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 46 cm

vzadu přípis J. Průcha
72799. U Veleslavína - východ ze Šárky (Kroupova továrna)
Dražba ukončena:23.02.2022 21:05:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč