Wagner - Krajina s poli

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole Wagner. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

29775. Krajina s poli
Dražba ukončena:28.03.2019 19:15:09
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč