Wagner

301337. Užok

popis: Olej na plátně, 34x46 cm. Signováno vlevo dole Wagner 1930. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 09.10.2019 20:11:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 05.10.2019 18:01:58 3229