Akvarel, 27,5x44 cm. Signováno vpravo dole W. Klemm 17. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 47 cm
o autorovi: 1883-1957
Německý malíř, ilustrátor, tiskař. Narodil se v Karlových Varech. Na začátku 20. století žil v Praze, a sdílel studio s Carlem Thiemannem. Oba se připojili k berlínské secesi a Německému uměleckému spolku.