Olej na plátně, 56x82 cm. Signováno vlevo dole Wünnenberg. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Mimořádně kvalitní dílo z poloviny 19. století.
o autorovi: 1818 - 1900 Německý malíř.