V předu štítek Werner Tamm (Konec 17. století)

52836. Zátiší s ovocem a rybami

popis: Olej na plátně, 100x78 cm. Na rámu štítek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.11.2020 21:50:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 31 000 Kč