V předu štítek Werner Tamm (Konec 17. století) - Zátiší s ovocem a rybami

Olej na plátně, 100x78 cm. Na rámu štítek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

V předu štítek Werner Tamm (Konec 17. století)
52836. Zátiší s ovocem a rybami
Dražba ukončena:25.11.2020 21:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč