Wilhelm Konrad Uxa - Interiér kostela

Olej na plátně, 110x81 cm. Signováno vpravo dole W.Uxa. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 132 cm

o autorovi: 1885 - ?
Brněnský malíř. Studoval na výtvarné akademii ve Vídni, v Mnichově a v Paříži. Věnoval se krajinomalbě, také zátiším a portrétům.

vydraženo velký formát
101309. Interiér kostela
Dražba ukončena:27.09.2023 20:08:32
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč