Wilhelm Konrad Uxa

36459. Šeříky

popis: Olej na plátně, 70x70 cm. Signováno vpravo dole Wilhelm Konrad Uxa. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 300 Kč