Wilhelm Konrad Uxa - Šeříky

Olej na plátně, 70x70 cm. Signováno vpravo dole Wilhelm Konrad Uxa. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - ?
Brněnský malíř. Studoval na výtvarné akademii ve Vídni, v Mnichově a v Paříži. Věnoval se krajinomalbě, také zátiším a portrétům.

36459. Šeříky
Dražba ukončena:30.10.2019 19:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč