Willi Nowak - Krajina

Olej na plátně, 24x34 cm. Signováno vlevo dole W. Nowak. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. a PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886, Mníšek pod Brdy - 1977, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

17123. Krajina
Dražba ukončena:28.03.2018 18:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč