Wilhelm Riedel - Kamenolom

Olej na kartonu, 27x44 cm. Nesignováno, dole uprostřed štítek Wilhelm Riedel. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1832-1876
Český malíř. Pocházel ze sklářské rodiny. Studoval na technice, v letech 1852-1856 studoval malbu v ateliéru M. Haushofera, posléze v soukromé škole A. Achenbacha v Düsseldorfu. Cestoval po Itálii, navštívil i Francii. Jeho dílo je převážně krajinářské.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 240 000 Kč.

45137. Kamenolom
Dražba ukončena:27.05.2020 20:19:09
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:7 500 Kč