Willi Kant - Zimní bruslení

Olej na dřevu, 17x38 cm. Signováno vpravo dole Willi Kant. Rám.

23543. Zimní bruslení
Dražba ukončena:31.10.2018 19:13:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč