Willi Nowak - Dostaveníčko u studny

Pastel, 37x52 cm. Signováno vpravo dole Willi Nowak. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Mníšek pod Brdy - 1977, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

49334. Dostaveníčko u studny
Dražba ukončena:01.10.2020 19:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč