Willi Nowak - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 30x34 cm, signováno vpravo dole Willi Nowak 71, rám.

o autorovi: 1886, Mníšek pod Brdy - 1977, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

20126. Kytice ve váze
Dražba ukončena:30.05.2018 18:09:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč