Willi Nowak

12145. Na poli

popis: Kombinovaná technika, 32x47 cm, signováno vpravo dole V. Nowak, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:46:06

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
8 500 Kč 29. 6. 2017 22:41:06 2392
8 000 Kč 29. 6. 2017 22:36:26 1852
7 500 Kč 29. 6. 2017 22:31:55 2392
7 000 Kč limit (29. 6. 2017 22:27:46) 1852
7 000 Kč 29. 6. 2017 22:27:47 754
6 500 Kč limit (29. 6. 2017 22:25:32) 1852
6 000 Kč 29. 6. 2017 22:21:50 754
5 500 Kč 29. 6. 2017 21:41:37 1016
5 000 Kč limit (29. 6. 2017 21:27:05) 121
5 000 Kč limit (29. 6. 2017 21:27:06) 1852
4 900 Kč limit (29. 6. 2017 21:26:47) 121
4 800 Kč limit (29. 6. 2017 21:26:46) 1852
4 700 Kč limit (29. 6. 2017 19:00:58) 121
4 600 Kč limit (29. 6. 2017 19:00:57) 104
3 800 Kč limit (28. 6. 2017 22:24:04) 121
3 700 Kč 28. 6. 2017 22:24:05 700
3 600 Kč limit (28. 6. 2017 22:23:53) 121
3 500 Kč limit (28. 6. 2017 22:23:52) 700
3 000 Kč limit (24. 6. 2017 21:36:44) 121
2 900 Kč 24. 6. 2017 21:36:45 1610
2 800 Kč limit (21. 6. 2017 21:38:10) 121
2 700 Kč 21. 6. 2017 21:38:11 488
2 600 Kč limit (10. 6. 2017 18:56:09) 121
2 500 Kč limit (10. 6. 2017 18:56:08) 831
2 100 Kč limit (10. 6. 2017 18:55:54) 121
2 000 Kč limit (10. 6. 2017 18:55:53) 831
1 300 Kč limit (9. 6. 2017 15:24:53) 121
1 200 Kč 6. 6. 2017 11:26:06 1852
1 100 Kč 6. 6. 2017 10:55:30 604
1 000 Kč 3. 6. 2017 13:56:14 831