Willi Nowak - Sedící

Akvarel, 24x20 cm. Signováno vpravo nahoře W. Nowak. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Mníšek pod Brdy - 1977, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

35065. Sedící
Dražba ukončena:25.09.2019 19:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč