Willi Nowak - Senoseč

Akvarel, 33x68 cm. Signováno vpravo dole Willi Nowak. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886, Mníšek pod Brdy - 1977, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

27208. Senoseč
Dražba ukončena:30.01.2019 22:11:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč