Willi Nowak - U řeky

Kombinovaná technika na papíře 26x43 cm. Signováno vpravo dole Vilém Nowak 196.. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1886, Mníšek pod Brdy - 1977, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

posouzeno znalcem
115569. U řeky
Zbývá:19 dnů, 18 hodin
Konec dražby:29.05.2024 22:03:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 06.05.2024 22:50:11 15258
3 000 Kč 03.05.2024 19:14:55 4937