William Strang - Spanisch Etchings

8 leptů v originálních kartonových deskách, cca 25x34 cm. Všechny signovány vpravo dole W. Strang. Jednotlivé lepty jsou adjustovány v kartonových paspartách.

Pozn.: Desky mírně poškozeny.

William Strang
56978. Spanisch Etchings
Dražba ukončena:18.03.2021 20:22:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč