Willibrord Haas - Barevná abstrakce

Akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno vlevo dole Willibrord Haas, datováno vpravo dole 2015. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1936
Německý malíř, kreslíř, grafik.

86425. Barevná abstrakce
Dražba ukončena:01.12.2022 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč