Willy Horný - Motiv z Prachovic

Olej na plátně, 70x101 cm. Signováno vpravo dole W. Horný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

Willy Horný
44031. Motiv z Prachovic
Dražba ukončena:30.04.2020 22:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč