Olej na kartonu, 57x70 cm. Signováno vpravo dole W. Horný 62. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1933 - 1982
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč