Winkler

54677. Nakládání sena

popis: Olej na dřevě, 14x19 cm. Signováno vlevo dole Winkler Münch. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.01.2021 20:27:21

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč