Winkler - Nakládání sena

Olej na dřevě, 14x19 cm. Signováno vlevo dole Winkler Münch. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Winkler
54677. Nakládání sena
Dražba ukončena:27.01.2021 20:27:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč