Wolfgang Heinz Unger - Labutí jezero

Olej na překližce 40x59 cm Signováno vpravo dole W.H. Unger. Rámováno.

Wolfgang Heinz Unger
302261. Labutí jezero
Dražba ukončena:20.11.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč