Karel Chaba - Paneláky

Olej na sololitu, 15x22 cm, signováno vlevo dole Chaba, rám.

1925, Sedlec-Prčice - 2009

2823. Paneláky
Dražba ukončena:30.09.2015 22:04:33
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč