Alois Kalvoda - Na návsi

Olej na plátně, 45x53 cm, signováno vpravo dole Al. Kalvoda, rám.

1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Pozn.: Malba odborně vyčištěna a místy opravena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2837. Na návsi
Dražba ukončena:01.10.2015 19:13:00
Vyvolávací cena:6 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč