Václav Radimský - Říční zátočina

Olej na kartonu, 70x100 cm, signováno vpravo dole Radimský, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

3070. Říční zátočina
Dražba ukončena:26.11.2015 18:49:00
Vyvolávací cena:130 000 Kč
vydraženo za:360 000 Kč