Václav Radimský

3070. Říční zátočina

popis: Olej na kartonu, 70x100 cm, signováno vpravo dole Radimský, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

dražba ukončena: 26.11.2015 18:49:00

vyvolávací cena: 130 000 Kč

vydraženo za: 360 000 Kč