Vincenc Beneš

3285. Kytice v malovaném džbánku

popis: Olej na plátně, 75x58 cm, signováno vlevo nahoře V. Beneš, rám.

1883, Velké Lišice u Chlumce nad Cidlinou - 1979, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

dražba ukončena: 26.11.2015 19:09:14

vyvolávací cena: 10 000 Kč

vydraženo za: 45 000 Kč