Jaroslav Zamazal - Veris - Soubor 16-ti kreseb

Volné listy, rozměry: od 55x34 cm do 64x37 cm, některé signovány Veris.

Pozn.: Většina poškozena.

3496. Soubor 16-ti kreseb
Dražba ukončena:26.11.2015 22:29:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč