Oldřich Kulhánek

3498. Funny money - soubor 8-mi litografií

popis: Litografie, 26x54 cm, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1940, Praha

dražba ukončena: 27.01.2016 19:05:00

vyvolávací cena: 80 000 Kč

vydraženo za: 200 000 Kč