Jaroslav Grus - Židovský hřbitov na Skalce

Olej na plátně, 80x100 cm, signováno vlevo dole r. 1934 J. Grus, rám.

1891, Pardubice - 1983, Praha

Pozn.: Rám poškozen. Přiložen posudek PhDr. Rey Michalové PhD.

3499. Židovský hřbitov na Skalce
Dražba ukončena:27.01.2016 19:06:48
Vyvolávací cena:15 000 Kč
vydraženo za:34 000 Kč