Alois Kalvoda - Okolí Tupes v září

Olej na překližce, 35x50 cm, signováno vpravo dole Al. Kalvoda, rám.

1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

3502. Okolí Tupes v září
Dražba ukončena:27.01.2016 19:10:50
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:25 000 Kč