Jaroslav Veris - Zamazal - Pařížská dáma kolem r. 1940

Kresba tužkou, 50x36 cm. Nalepeno na čtvrtce. Mírně poškozeno. Signováno vpravo dole Weris Paris.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

43017. Pařížská dáma kolem r. 1940
Dražba ukončena:15.04.2020 21:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč