Kamil Lhoták - Ex libris Emil Gebauer

Litografie, 14x9 cm.Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 89. Volný list.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

42931. Ex libris Emil Gebauer
Dražba ukončena:15.04.2020 20:42:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč