Yvette Branz - Milk & Sugar

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Y. Branz 2025. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: Česka malířka žijící v zahraničí. Její obrazy jsou známy nejen v ČR ale i po celém světě. Přestože vystavuje především v zahraničí, její tvorba byla prezentována také na několika výstavách v České republice. Specializuje se na originální a emotivní obrazy, které přitahují pozornost sběratelů a milovníků umění. Díky svému unikátnímu stylu a mezinárodnímu věhlasu nachází její práce své místo v soukromých i veřejných sbírkách.

Yvette Branz
154245. Milk & Sugar
Zbývá:27 dnů, 13 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč