Yvette Branz - Realita

Akryl na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Y. Branz. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Yvette Branz
105338. Realita
Dražba ukončena:16.11.2023 20:58:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč