Záboj Bohuslav Kulhavý - Kompozice s ptáčkem

Olej na kartonu, 7x10 cm. Signováno vpravo Z. Kulhavý. Datováno 1970. Rámováno.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1937-2023
Narodil se v Závažnej Porube na Slovensku. Studoval soukromě u zakladatele slovenského moderního umění Martina Benky. Významný představitel postmodernismu na Slovensku.

115244. Kompozice s ptáčkem
Dražba ukončena:05.05.2024 20:14:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč