Zanin - Při modlitbě

Nejdelší strana: 65 cm

Olej na plátně, 55x45 cm. Signováno vpravo dole Zanin 1830. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

Odpověď majiteli ze síně Dorotheum ve Vídni na zaslané fotografie tohoto díla:
Thank you very much for your inquiery and please excuse the delay of my answer.
Having a look at the photos we would be pleased to take the painting, signed Zanin (it is an not known artist, but not Francesco Zanin).I could offer you an approximate estimate of 2.800 - 3.300.-€.
Looking forward hearing from you,
Yours sincerely
Dr.Christl Wolf

Zanin
105442. Při modlitbě
Dražba ukončena:29.11.2023 21:24:30
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč