Zdena Höhmová - Bez názvu

Kombinovaná technika, 87x58 cm Signováno dole uprostřed Z. Höhmová 98. Nerámováno.

o autorovi: 1955

75918. Bez názvu
Dražba ukončena:28.04.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč