Zdena Höhmová - Křehká hra

Kombinovaná technika, 18x24 cm. Signováno vpravo dole Z. Höhmová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1955

81241. Křehká hra
Dražba ukončena:28.07.2022 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč