Zdena Höhmová - Letní den II.

Kombinovaná technika, 35x39 cm. Signováno dole uprostřed Z. Höhmova 95. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1955

88826. Letní den II.
Dražba ukončena:25.01.2023 22:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč