Zdena Marschalová

40770. Akt dívky na židli

popis: Olej na plátně. 100x77 cm. Signováno vpravo dole Marschalová. Olištováno.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:19:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 500 Kč