Zdena Marschalová - Akt dívky na židli

Olej na plátně. 100x77 cm. Signováno vpravo dole Marschalová. Olištováno.

40770. Akt dívky na židli
Dražba ukončena:26.02.2020 19:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč