Zdena Marschalová - Dívky

Olej na plátně. 125x144 cm. Signováno vpravo dole Marschalová. Olištováno.

39970. Dívky
Dražba ukončena:29.01.2020 22:45:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč