Zdena Marschalová - Punkeři na balkóně

Olej na plátně. 150x125 cm. Signováno vpravo dole Marschalová. Olištováno.

40223. Punkeři na balkóně
Dražba ukončena:30.01.2020 22:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč