Zdena Marschalová - Punkové III.

Olej na plátně. 130x117 cm. Signováno vlevo dole Marschalová. Olištováno.

41124. Punkové III.
Dražba ukončena:27.02.2020 21:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč